Oferta

Mój kameralny ośrodek położony jest w niezwykle malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego. Dzika przyroda, urzekające widoki i cudowne tereny są dodatkową i całkiem bezpłatną atrakcją, a natknięcie się w czasie przejażdżki na sarnę czy zająca bywa codziennością.

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane nauką jazdy konnej od podstaw, doskonaleniem już posiadanych umiejętności, jak również miłośników spacerów w terenie.

Dysponuję zewnętrznym, ogrodzonym placem piaskowym do jazdy, o wymiarach 45x20m, położonym w widokowym miejscu otoczonym drzewami.
Mam spokojne, dobrze ułożone konie, które znam od wielu lat i z którymi na co dzień sama pracuję. Dbam o jakość sprzętu jeździeckiego, aby był komfortowy i przede wszystkim bezpieczny dla jeźdźców i koni.
Większość jazd na ujeżdżalni to zajęcia indywidualne, ponieważ taka forma nauki pozwala mi w pełni skupić się na jednej parze koń-jeździec i przynosi najszybsze postępy.

Możliwa jest także jazda w grupie na różnych poziomach zaawansowania, staram się jednak, aby w miarę możliwości w jednej grupie uczyły się osoby o podobnych umiejętnościach. Na przejażdżkę w teren chętnie zabiorę zarówno jedną osobę, jak i małą grupę.

Mam wieloletnie doświadczenie w uczeniu jazdy konnej na różnych poziomach zaawansowania. Podchodzę do każdego klienta indywidualnie. Staram się zrozumieć jego słabe strony, wyłapać i skorygować popełniane błędy oraz dostosować ćwiczenia i plan jazdy do możliwości fizycznych i umiejętności każdej uczącej się osoby. W miarę możliwości zapoznaję się z nowymi metodami nauczania i sama jako jeździec dbam o podnoszenie swoich umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy.

Cennik

Godzina jazdy konnej w terenie lub na ujeżdżalni: 45 zł.

Godzina nauki jazdy konnej na lonży: 80 zł

(to najbardziej bezpieczny sposób nauki, osoba ucząca trzyma konia na lince, sprawując nad nim kontrolę).

Czas pierwszego spotkania to 1.5-2 godzin, koszt: 100 zł.
Osoby mające pierwszy raz bezpośredni kontakt z koniem na pierwszym spotkaniu nauczą się go czyścić i siodłać, dowiedzą się, z jakich elementów złożony jest rząd jeździecki, jak obchodzić się ze sprzętem oraz oczywiście dosiądą pierwszy raz konia.