Szkolenie Ride With Your Mind z Anią Stępkowską

Szkolenie częściowo będzie kontynuacją poprzedniego spotkania a dla osób po raz pierwszy mających do czynienia z tą metodą szkoleniową będzie wprowadzeniem w podstawy pracy nad dosiadem.

Ride With Your Mind to unikalna metoda pracy nad poprawnym dosiadem oraz co za tym idzie poprawnym używaniem pomocy jeździeckich. Daje błyskawiczne efekty i pozwala poprawić postawę także osobom długotrwale pielęgnującym złe nawyki. Szkolenie jest przeznaczone dla jeźdźców na wszystkich poziomach zaawansowania!

Każdy kto tylko chce się uczyć i rozwijać na pewno skorzysta.

Anna Stępkowska
Ania jest pierwszym i jedynym w Polsce licencjonowanym trenerem metody Ride With Your Mind. Jeździła konno jako dziecko, po maturze zrezygnowała z jeździectwa na 7 lat, powróciła do koni po studiach jako osoba dorosła. Od 2006 organizuje w Polsce cieszące się dużym powodzeniem szkolenia z instruktorami RWYM z Wielkiej Brytanii. Co roku sama uczestniczy w szkoleniach Mary Wanless w Overdale. Ma ogromną wiarę w ludzi. Wierzy, że błędy przez nich popełniane są wynikiem niewiedzy. Jest sercem wydawnictwa Świadome Jeździectwo, w którym m. in. tłumaczy książki, szkolenia i seminaria.